Ekmeklik Reyonu

Ekmeklik Reyonu ekmeklik reyonu


Ekmeklik Reyonu

Market Ekipmanı satış ve üretimini gerçekleştiren firmamız aynı zamanda ekmeklik reyonu imalatı da gerçekleştirmektedir. İnsanın yaşamı boyunca istisnasız her gün satın aldığı bir ürünü nasıl sunmak gerekir? Ekmek; meyve veya sebze ürünleri gibi seçici ürün grupları arasında değildir. Her gün belirli adette ekmek alınması gerekir. Bu zorunluluk söz konusuyken yepyeni bir ürünle ürünlerinizi satışa çıkarmanız neleri değiştirebilir?

Ekmek reyonu manav reyonu ürün gruplarından biraz daha farklı üretilir. Elbette tasarım, görünüm ve kullanış her ürün grubunda oldukça önem teşkil etmektedir. Fakat ekmeklik reyonu ürün grupları biraz daha farklı anlayışla tasarlanmaktadır. Ülkemizde ekmek ve nimet konuları kutsaldır ve değersizleştirilmesi imkansızdır. Bu sebeple ekmeklik reyonu yada ekmek reyon gruplarının mutlaka kullanışlı ve hijyenik olması gerekir.

Unlu Mamülleri Muhafaza Edin

Unlu ve buğdaylı ürünler günlük tüketilmesi gereken ürünlerdir. Tüketici her gün taze ve hijyenik ürünler tercih etmek ister. Bu sebeple de tercih ettiğiniz ekmek reyonu mutlaka temizlik açısından A+ kalite olmalıdır. Ayrıca ürün grubu içerisinde kullanılan ham madde oldukça önem teşkil etmektedir. Ürüne zarar vermemelidir. Pas, kireç tutmamalıdır. Aksi halde insan sağlığı için de tehdit eden unsur haline gelebilir. Böcek, sinek ve benzeri canlılara karşı korumalı olmalıdır. Bu sebeple ekmeklik reyonu tercih ederken oldukça dikkatli olmalısınız.

Manav tezgahı ürünlerinde değil; ekmelik reyonu veya zeytinlik reyonu satın alırken de satış sonrası montaj konusunu mutlaka danışmalısınız.

Ekmelik Reyonu Fiyatları

Ekmeklik reyonu ürünleri de tıpkı manav reyonu modelleri gibi net bir rakam verilememektedir. Fakat manav reyonu imalatçı firmasıyla iletişime geçmeniz durumunda oldukça ekonomik rakamlara A+ ürüne sahip olabilirsiniz. Üstelik montaj, nakliye, yurt dışı gönderim ve benzeri konularda da danışmanlık sağlanılmaktadır.

 1. Ürün ölçüsü
 2. Ürün imalat aşaması
 3. Ürün nakliyesi
 4. Ürün içerisinde kullanılan malzemeler (Ahşap, Paslanmaz Metal, Kulp, Tekerlek vb.)
 5. Üretimini gerçekleştiren firma büyüklüğü

Neden Ekmek Reyonu Üreticisiyle Görüşmeliyim?

Ekmeklik reyonu üreticisi ile temasa geçmeniz durumunda her durumda avantajlı sayılmaktasınız. Aradaki aracı firmalar olduğu zaman üretim sürecinde gecikmeler ve istenilen üründe aksamalar gerçekleşebilir. Özellikle dekorasyon sektöründe üreticiyle bire bir temas halinde kalmak oldukça önem arz etmektedir.

Bir diğer örnekle anlatacak olursak, üretici firmayla doğrudan temasa geçerek son kullanıcı olarak ürünü satın alamayacağımız bazı sektörler bulunur. Fakat bu sektörler içerisine dahil olmayanları da vardır. Genellikle hizmet veya dekarasyon ürünleri için üretici firmayla direkt temas kurabilirsiniz.

Son kullanıcı açısından yarar sağlayacak unsurları bulunurken zarar sağlayacak unsurlarda bulunabilir.

Avantajlarımız

 • Yurt dışı ekmeklik reyonu ürün gönderimi gerçekleştirmekteyiz.
 • Avrupa ülkelerine ücretsiz montaj işlemi sunmaktayız.
 • Özel ürün grubu üretimi gerçekleştirmekteyiz.
 • Tasarım, montaj ve dekorasyon işlemlerini manav reyonu imalatı alanı içerisinde gerçekleştirmekteyiz.
 • Aksesuarlarda herhangi problem oluşması durumunda aksesuarın tekrar gönderimini sağlamaktayız.

Dezavantajlarımız

 • Üretim süreci hakkında devamlı bilgi talebinde bulunamazsınız. Tahmini iş günü içerisinde ürün adresinize teslim edilir.
 • Henüz stoklara girmeyen ürünün üretim aşamasını bekleyebilirsiniz.
 • Fabrika veya firmayla telefon üzerinden devamlı iletişime geçemeyebilirsiniz.

147+ Ekmeklik Reyonu Modeli

İnternet sitemiz üzerinden ahşap manav reyonu ve ahşap manav reyonu fiyatları hakkında tüm detaylara ulaşabilirsiniz. Ürünlerin satış öncesi ve satış sonrası desteği için yine bizimle iletişime geçerek ürünler hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Sıradan bir e-ticaret sitesi değiliz. Sunduğumuz tüm ürünler tarafımızca tasarlanır ve satışa uygun hale getirilir.

Bir cevap yazın

(Email adresiniz yayınlanmayacaktır)

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">html</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*