Manav Reyonu imalatı

12

Departman

1700

Kurumsal Market

453

Ürün Çeşidi

22

Yıllık Deneyim

YURT DIŞI MARKET FİRMALARININ İLK TERCİHİ

Avrupa ülkelerinde bulunan market markalarının tercih ettiği firmamız; tüm ürün çeşitlerinin sevkiyatlarını gerçekleştirmektedir. Manav reyonu ürünü satın almadan önce bize danışın !

Market raf sistemleri, ekmeklik reyonu ve benzer market ekipmanı ürünlerinin üretimini gerçekleştiren Rafmax; yurt dışı ürün gönderim aşamasını üç aşamada tamamlamaktadır.

  1. Ürünün zarar görmemesi amacıyla sandıklanması,
  2. Yasal belge ve üretim belgeleri ile birlikte gönderimi gerçekleştirme,
  3. Ürün montajı ve teslimatı,
manav reyonu imalatı

Manav Reyonu imalatı

İstanbul manav reyonu imalatı firması arıyorsanız o halde Rafmax ile tanışmalısınız. Tasarım aşamasından gönderim aşamasına bulunan tüm teknik detaylar firmamız tarafından çözümlenmektedir. Market Ekipmanı üretimi ve satışını gerçekleştiren firmamız; farklı tasarımda ürünler geliştirerek ürünleri ticari piyasaya herhangi aracı olmadan sunmaktadır.  İstanbul manav reyonu imalatı firması olmamıza rağmen Almanya, Fransa, Hollanda, İngiltere, İsrail ve benzeri Avrupa ülkelerine satışlar gerçekleştirmektedir.

> Manav Reyonu Modelleri

Manav Tezgahı imalatı

Manav reyonu imalatı tek aşamada gerçekleşen ürün tipi değildir. Her bölümde farklı türde malzemeler kullanılmaktadır. Örneğin; üst kısımda metal kullanılırken alt kısımdaysa ahşap kullanılabilir. Hem estetik hemde dayanıklılık açısından A+ kalite ürün tipleri sunmayı hedeflemekteyiz. Ürettiğimiz her ürünün montaj ve gönderim aşamasında son derece titizlikle davranmaktayız. Manav reyonu imalatı gerçekleştirmeyen yada özel ürün siparişi gerçekleştiren firmalarla iletişime geçmeniz; müşteri açısından biraz daha yüksek fiyatlara sebep olabilir.

> Ahşap Manav Reyonu

22 Yıllık Tecrübe

Yurt içi ve yurt dışı faaliyetleri sürdüren firmamız yaklaşık 1700 market markasıyla doğrudan iletişime geçerek satışlar gerçekleştirmiştir. Sadece estetik amacıyla değil aynı zamanda satışlarınızı daha fazla arttırmak için ürünlerimizi tercih edebilirsiniz.

Araştırmalara göre market içerisinde bulunan renk ve düzen uyumu satışlara direkt olarak katkı sağlamaktadır. Kurumsal market markalarının devamlı olarak düzenlediği düzen ve renk stratejileri bulunmaktadır. Fakat bu stratejilere uygun ürün çeşidi seçilmelidir. Ziyaretçilerinize devamlı olarak yeni görseller sunulmalıdır. Bu sebeple manav reyonu imalatı için üretici firmayla çalışmanız sizlere sadece maddi yönde katkı sağlamayacaktır.

İstanbul Manav Reyonu İmalatı manav reyonu imalatı

Manav Reyonu imalatı’nda Doğru Seçim

Sadece marketler için değil; sebze ve meyve, ekmek, içecek ve kahvaltılık satışı yapacak tüm firmalar için ürün geliştirmeye devam etmekteyiz. Ürünlerimizi daha yakından incelemek için İnternet sitemizi detaylı olarak inceleyebilir ve kategori sayfalarını ziyaret edebilirsiniz. Üretilen tüm ürünler Rafmax firmasının garanti kapsamı altındadır.

Diğer soru, görüş ve önerileriniz için firmamızla iletişime geçerek görüşlerinizi belirtebilirsiniz. Satış öncesi sorularınız için whatsapp canlı destek hattı üzerinden satış temsilcimizle görüşebilirsiniz. Ürün ölçüleri hakkında bilgi almak için lütfen mail ile bizimle iletişime geçiniz. Özel ölçülerde ürün üretimleri de gerçekleştirmekteyiz.

Doğru Ürün Doğru Tercih